0%
2019-03-29

Jak otworzyć sklep internetowy bez abonamentu?

Jak otworzyć sklep internetowy bez abonamentu?
Zdecydowani na handel w internecie poszukujący najlepszego rozwiązania z którym postawią pierwsze kroki często trafiają na oferty płatne w formie abonamentu ale czy to się opłaca?

Złudnie korzystna oferta na początku współpracy kusi niedoświadczonych sprzedawców internetu do zakupu programowania sklepu w formie abonamentu. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że cena sklepu drastycznie wzrośnie w najbliższym okresie rozliczeniowym i w zasadzie nie otrzymujemy nic więcej po za "gołym" sklepem internetowym. Jako sprzedawca musimy liczyć się z kosztami rzędu 150 zł miesięcznie za utrzymanie naszego nowego sklepu internetowego przy wyborze rozwiązania abonamentowego. Są tacy, którzy godzą się na standardowy szablon, który można zobaczyć na setkach innych sklepów internetowych o różnych tematykach, jeżeli zależy nam na indywidualnym designie sklepu musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami rzędu kilku tysięcy!

Jak otworzyć sklep bez abonamentu?

Sklepy internetowe w oparciu o oprogramowanie bez abonamentu tworzą profesjonaliści a korzyści z utworzenia takiego sklepu dostrzeżesz od razu! Koszt stworzenia indywidualnej szaty graficznej dla Twojego sklepu internetowego jest często tańszy niż roczny abonament sklepu z uniwersalnym szablonem! Dlatego już na starcie stworzenie indywidualnego sklepu internetowego bez abonamentu pozwala Ci zaoszczędzić, a każdy następny rok to kolejne kilka tysięcy w kieszeni!

Chcesz otworzyć sklep bez abonamentu? Skontaktuj się z nami!
Indywidualny sklep
Sklep internetowy bez abonamentu - szablon indywidualny

Elastyczny sklep bez abonamentu, bez prowizji, bez limitów, bez problemów.

Duża elastyczność daje duże możliwości. Często ze względu na specyfikę sprzedawanych produktów potrzebujesz indywidualnego sposobu sprzedaży, nie musisz się dostosowywać do standardowych rozwiązań. Dostosujemy sklep do specyfiki Twojego biznesu, sprzedawaj jak chcesz! W sprzedaży limity nie istnieją dlatego masz możliwość dodawania nieograniczonej ilości produktów do sklepu, a od sprzedaży nie zapłacisz ani złotówki prowizji.

Doświadczony zespół to profesjonalne realizacje odwiedź nasze portfolio

Przy współpracy z portalem https://zielonogorski.pl/