0%
2022-05-09

Allegro wielowariantowość - dostępna funkcjonalność, z której warto skorzystać

Allegro wielowariantowość - dostępna funkcjonalność, z której warto skorzystać

Jedną z nich Allegro wielowariantowość. Stworzona została z myślą zarówno o zdobyciu, jak i o zatrzymaniu Klientów przy danym produkcie oraz sprzedawcy. Na czym oparta jest ta opcja na portalach aukcyjnych? Przede wszystkim na możliwości grupowania aukcji według określonych warunków dla danej kategorii. Jeśli chcecie wiedzieć jak korzystać z Allegro wielowariantowość zapraszamy do lektury.

Allegro wielowariantowość - co to jest?

Czym jest Allegro wielowariantowość? Jest to proces, który pozwala Wam m.in. na połączenie kilku lub kilkunastu a nawet kilkudziesięciu odrębnych ofert w jedną ofertę wielowariantową. Oznacz to, że jako sprzedawcy na portalu aukcyjnym jakim jest Allegro możecie wystawić na sprzedaż produkt, podając jego cechy, czyli inaczej parametry. Niezbędne są one do wyodrębnienia różnych wariantów konkretnego produktu.

Do najczęstszych cech zalicza się m.in.:

  • kolor;
  • wagę;
  • rozmiar;

Co ważne, oferty możecie łączyć maksymalnie za pomocą dwóch cech. Czyli np. w przypadku koszulki będzie to rozmiar i kolor.

Zalety wielowariantowości Allegro wynikające z połączenia z platformą Apilo (daw.ErpBox)

Wielowariantowość, daje możliwość hurtowego wystawiania aukcji na Allegro. Jedną z wymiernych korzyści, jakie to za sobą niesie jest z pewnością otrzymywanie dość dużych zniżek na promowanie produktów na portalu. To jednak nie wszystko. Allegro wielowariantowość pomocne jest też w momencie, gdy chcecie zwiększyć liczbę kupowanych produktów w konkretnym sklepie. Oznacza to, że ta metoda wystawiania aukcji jest niemal równoznaczna z zatrzymywaniem przy sobie Klientów. To z kolei zwiększy rozpoznawalność marki oraz sprawi, że Twoja sprzedaż nabierze tempa.

Dowiedz się więcej: https://apilo.com/pl/czym-jest-wielowariantowosc-na-allegro-i-jak-z-niej-skorzystac/.